YPSILON

Po prvýkrát sa žiaci našej školy zapojili do súťaže Ypsilon – slovina je hra. Išlo o zábavnú súťaž pre žiakov základných škôl, v predmete Slovenský jazyk a literatúra. Cieľom tejto súťaže bolo zbaviť žiakov negatívnych pocitov, ktoré sa im častokrát s týmto predmetom spájajú a ukázať im, že aj slovenčina vie byť zábavná.

Súťaž prebehla ešte v decembri, avšak výsledky, ceny a diplomy sa z dôvodu epidemiologickej situácie dostali k žiakom prednedávnom. Aktuálne sú všetky ceny a diplomy sú rozdané, tešíme sa vysokej úspešnosti a hlavne gratulujeme k úspechu!

Najúspešnejší žiak Samuel Žec zo 4.A triedy vyhral v súťaži poukážku v hodnote 10 eur do kníhkupectva Martinus.

Všetkým žiakom prajeme veľa úspechov aj v iných súťažiach a ešte raz blahoželáme!

Mgr. Henrieta Chrzanová, koordinátorka súťaže