Týždeň piknikov

18.6. je v kalendári Medzinárodný deň piknikov. Tento sviatok sa nám veľmi zapáčil, tak sme si spoločne naplánovali týždeň piknikov. Niekoľko menších komorných piknikov v rámci oddelenia na školskom dvore, sme zavŕšili jedným veľkým spoločným celoklubovým piknikom. Na to sme si vybrali ten najkrajší areál v našom okolí – Tomášovský Art Hotel Kaštieľ. Prešli sme celým krásnym parkom, nakukli do areálu minigolfu, navštívili rodinku danielov, ktorým sa nedávno narodilo bábätko. Keďže boli plaché z celej sily sme sa snažili zachovať ticho. Aj keď si myslím, že nám to veľmi nešlo. Usadili sme sa v tieni obrovských stromov na deky a začalo hodovanie. Všetko, čo sme si celou cestou opatrovali v našich batôžtekoch, skončilo v našich bruškách. Stihli sme si ešte zahrať záhradné kolky a hru kráľov – maxišach. Do školy sme sa vrátili síce unavení, ale veľmi spokojní a šťastní.

deti zo ŠKD a pani vychovávateľky