Slávnostné ukončenie šk.r. 2023/2024

Končíme …. školské brány sa na 2 mesiace zatvárajú.

Dňa 28.06.2024 sa na školskom dvore uskutočnilo slávnostné ukončenie šk.r. 2023/2024.
Po odznení Hymny SR a slávnostnom príhovore p. riaditeľky  Mgr. Zuzany Sarkovej boli  najúspešnejším žiakom udelené knižné odmeny. Potom sa so žiakmi a  s deviatakmi rozlúčil aj pán starosta Ing. István Pomichal, PhD. Deviataci si pre nás pripravili krátky program. Zavítali k nám aj škôlkari, ktorí si na budúci školský rok zasadnú do prvej triedy v našej škole.

Milí rodičia a žiaci!
Prajeme vám, aby ste si cez prázdniny oddýchli, načerpali novú silu, energiu a spoznali veľa zaujímavých ľudí, miest a krajín.
Prajeme vám veľa pekných zážitkov, nových priateľov a aby sme sa v zdraví stretli aj na budúci školský rok – v septembri 2024.

Kolektív ZŠ v Tomášov