Školský výlet – EkoPark Piešťany

24.6.2024 sa žiaci 4.A a 4.B triedy vybrali na školský výlet do Piešťan. V areáli EkoParku sa nachádza reštaurácia, jazero s možnosťou plavby na lodi, kontaktná ZOO a veľké detské ihrisko.

V ZOO sme videli až 200 zvierat z Afriky, Ázie, Južnej a Severnej Ameriky, Austrálie a Európy. Najväčším zážitkom pre deti bola kontaktná ZOO, do ktorej mohli vojsť priamo ku zvieratkám, pohladkať ich, alebo aj nakŕmiť.

Deti sa mohli vyšantiť aj na detskom ihrisku s pomerne veľkým množstvom prvkov. Nachádzajú sa v ňom detské domčeky, preliezky, pieskovisko, nafukovacie lopty, detská lanovka na spúšťanie sa, veľký hrad s tobogánom, miesta na lezenie, húpačky, trampolíny a lavičky na sedenie.

Prehliadka ZOO trvala približne 2 hodiny a máme za sebou pekne strávený deň v príjemnom prostredí. Ďakujeme!

učiteľky 4.A a 4.B triedy