Škola v prírode – Deň prvý

Dobrodružstvo začína!…

V pondelok ráno sa v škole začali hromadiť kufre a nedočkavé deti. Všetci sa tešili, kedy už vyrazíme. Keď autobus konečne prišiel, nastal čas rozlúčky. A veruže aj slzičky boli…Po dlhej ceste s krátkou prestávkou sme šťastne dorazili do krásnej dedinky v Kremnických vrchoch – Krahule.

Po príchode nás animátori a pani majiteľka pozvali na chutný obed. Ubytovali sme sa v našich izbách a hor sa do dobrodružstva. Rozdelili sme sa na 2 družstvá ( 4.A – Bobríkovia, 4.B – Rubiklass) a vyrazili za spoznávaním okolia. Potom sme si spolu s našimi animátormi vymysleli a nakreslili erb kráľovskej družiny a vymysleli bojový pokrik. Večer sme na spoločnom programe predstavili našu družinu, erb a bojový pokrik. Keďže sa konala aj slávnostná korunovácia kráľa a kráľovnej kráľovstva Tramptária, našou úlohou bolo podarovať kráľovskému páru dar.