Festival vody

Dňa 28.11.2023 žiačky 4.A triedy – Karolína Kuráková, Nina Ondrejíčková a Zuzana Pačindová reprezentovali našu školu na Festivale vody – súťažnej prehliadke projektov o vode.

Prezentácia žiackych projektov sa uskutočnila vo Vodárenskom múzeu v Bratislave. Cieľom festivalu bol rozvoj vedomostí a znalostí detí o vode, o rozvoj ich kritického myslenia, tímový duch a prezentačné schopnosti. 2 – 5 členné súťažné tímy vypracovali 2D alebo 3D projekty na vybranú tému a najlepšie projekty boli odprezentované pred odbornou komisiou.

V 1. kategórii pre 1.- 4. ročník ZŠ súťažilo 11 tímov, naše žiačky mali možnosť odprezentovať svoj projekt pod názvom – Ako išla Kvapka na vandrovku / kolobeh vody v prírode /.

Napriek tomu, že nezískali medailové umiestnenie, zaslúžia si veľkú pochvalu za vzornú a odvážnu reprezentáciu školy.

tr.učiteľka 4.A