Slávnostné otvorenie nového šk. roka 2020/2021

Slávnostné otvorenie šk. roka 2020/2021 sa kvôli mimoriadnej situácii nieslo v netradičnom duchu – cez školský rozhlas. Všetkých pedagógov a  žiakov privítala pani riaditeľka, prihovorila sa zvlášť deviatakom, keďže ich čaká náročný školský rok, oslovila všetkých nových žiakov, ktorí k nám prestúpili z iných škôl a osobitne oslovila našich nových prváčikov, ktorí sa práve stali školákmi. Všetkým prítomným zaželala úspešný a pestrý nový školský rok. Slávnostné otvorenie šk. roka 2020/2021 pokračovalo milým príhovorom pána starostu obce Tomášov, Ing. Istvána Pomichala, PhD., ktorý všetkým prítomným zaželal veľa zdravia a úspechov v školských laviciach. Prvý deň v škole potom pokračoval pod taktovkou jednotlivých triednych učiteľov a vychovávateliek.Veríme, že naša škola je pre všetkých príjemným a priateľským prostredím, kde sa budeme radi vracať.