Zápis
detí do 1. ročníka Základnej školy v Tomášove na školský rok 2024/2025
podrobné informácie TU
ELEKTRONICKÁ PRIHLÁŠKA TU
Riaditeľka Základnej školy, Školská 7, Tomášov,
v súlade s § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov
udeľuje voľno z vyučovania
dňa 20.03.2024 (streda)
žiakom 5. – 8. ročníka
Základnej školy, Školská 7, Tomášov, z dôvodu celoslovenského testovania žiakov
9. ročníkov T9 – 2024.
Mgr. Zuzana Sarková, riaditeľka ZŠ
Anglický týždeň
3. – 6. ročník
STAVBY TELIES z kociek – GEO v 3.B
15.03.2024
MY FAVOURITE ANIMAL
ANJ 5.B 2.skupina
27.02.2024
MY FRIENDS AND ME
– projekty z ANJ 3.A 2.skupina a 3.B 2.skupina
27.02.2024
Ekonomická olympiáda
8. a 9. ročník
Hvezdáreň a planetárium v Hlohovci
2.A a 2.B
Hviezdoslavov Kubín
2. stupeň
Naša druhá Erasmus+ mobilita
8.ročník
Hviezdoslavov Kubín
– školské kolo – 1.kategória – 1.stupeň ZŠ
31.01.2024
Šaliansky Maťko
Školské kolo
WocaBee – vyhodnotenie – 1.polrok 2023/2024
3.A 2.sk., 3.B 2.sk. a 5.B 2.sk.
29.01.2024
Oplatí sa byť čestný
9.A
Ďakovný list
ZŠ Tomášov
Vianočný výchovný koncert EURÓPSKE VIANOCE
21.12.2023
MY PERSONAL MAP – ANJ 5.B 2.sk.
21.12.2023
Vianočný turnaj v stolnom tenise
2. stupeň
Pobyt v Nemecku v rámci Erasmus+
8.A, 8.B a 9.A
Mikulášska zbierka a návšteva útulku
5.A
Vlastivedno-prírodovedný krúžok
3. a 4. ročník
Beseda s OR PZ Senec – Trestná zodpovednosť – 9.A
19.12.2023
Vianočná Viedeň
14.12. 2023 – 8.A, 9.A
Hvezdáreň a planetárium v Hlohovci
4.A a 4.B
Boli sme v bábkovom divadle …
04.12.2023
Výroba adventných vencov a ikeban
30.11. 2023
Festival vody
4.A trieda
Projekt: Červená stužka
november
Predsudky vs. tolerancia – CPP Senec
27.11 – 8.B + 5.12 – 8.A
Záložka do knihy spája školy
1. stupeň
VIDA! Science centrum Brno
7.A a 9.A
Psychohygiena – CPP Senec
14.11. -6.B + 21.11. –7.A + 27.11. –7.B + 5.11. –4.B
Preventívny program CPP Senec – Ako sa učiť?
14.11. – 5.B + 21.11 – 5.A
viac…
WocaBee okresné kolo
1. stupeň
Výchovný koncert „NATURA“
08.11.2023
Zber papiera
1. a 2. stupeň
WocaBee
– výsledky okresného kola jazykového šampionátu
02.11.2023
„MY FAMILY AND ME“
projekty z ANJ 5.B 2.sk.
02.11.2023
Školské kolo olympiády anglického jazyka
2. stupeň
Exkurzia: Prírodovedné múzeum – Bratislava
3.A a 3.B 24.10.2023
Exkurzia: Devínska Kobyla – Sandberg
8.A + 8.B – 10.10.2023
Preventívna aktivita – polícia: Bezpečne nielen doma
4.A + 4.B – 9.10.2023 a 10.10.2023
Európsky deň jazykov na našej škole
1. a 2. stupeň
Športové preteky
2. stupeň
Beh zdravia
2. stupeň
Exkurzia – Včelárska paseka v Kráľovej pri Senci
4.A a 4.B
Prestávky v škole
2. stupeň
Dopravné ihrisko
1. a 2. ročník
Erasmus+ Výberový proces ukončený
8. a 9. ročník
Erasmus + výberové konanie
8. a 9. ročník
Naša prvá Erasmus+ mobilita
8. a 9. ročník
Slávnostné otvorenie šk.r.2023/2024
04.09.2023
ARCHÍV